Chat with us
Objednajte
Eyelash Star

v priebehu 20 minút a využite výhodu našej propagačnej ponuky!
Objednaj teraz!

UPOZORNENIE: Vzhľadom na zvýšený predaj, denné objednávky sú obmedzené. Dnes, , momentálne máme výrobok NA SKLADE a posielame ho v rámci 24 hodín. Poponáhľajte si a objednájte si teraz!

Vedci zistili, ako mať prirodzene dlhé a husté mihalnice bez maskary!
Zvádzajte ako hollywoodske hviezdy
s rozkošne hustými mihalnicami - prirodzene!
O 49% dlhšie prirodzené mihalnice!
O 76% väčší objem mihalníc!
Rozkošne husté mihalnice bez maskary!
Prvé výsledky po iba 7 dňoch!
 • Doteraz si 1.356 žien na Slovensku vybrali Eyelash Star! Pridajte sa k nim aj Vy a budete mať rozkošné hollywoodske mihalnice po iba 7 dňoch! Objednaj teraz!
  Bratislava,

  Objavili inovatívnu metódu na získanie hustejších, dlhších a výraznejších prirodzených mihalníc!

  Skvelá správa pre všetky ženy! Konečne objavili prirodzený spôsob predĺženia mihalníc - bez maskary a umelých mihalníc. Ide o špeciálnu dermatologicky a klinicky dokázanú formulu, ktorú vedci dlhé roky zlepšovali. Formula obsahuje kombináciu esenciálnych aminokyselín, ktoré spolu s prírodným olejom a vitamínmi vyživujú Vaše mihalnice a podporujú ich rast. Zároveň zabraňujú ich vypadávaniu. Prírodné prísady formuly nespôsobujú žiadne podráždenie alebo nežiaduce účinky. A poskytujú výsledky po iba 7 dňoch - predlžujú mihalnice až o 49%!

  Formula, ktorá priniesla revolúciu vo svete kozmetiky je k dispozícii aj pre Vás vďaka Eyelash Star séru na mihalnice. Toto sérum sa vďaka svojej dermatologicky a klinicky dokázanej formule v krátkej dobe stal svetovým hitom. A od dnes je k dispozícii aj na Slovensku.

  Dlho bol Eyelash Star prísne stráženým tajomstvom hollywoodsky zvodného pohľadu a bol rezervovaný iba pre hollywoodske hviezdy. Potom, keď tajomstvo uniklo na verejnosť, všetky hlavné medzinárodné médiá začali písať o neuveriteľných účinkoch Eyelash Star, a o tom, že poskytuje rozkošne husté a dlhé mihalnice bez použitia maskary! Eyelash Star bol testovaný na skutočných ženách, klinicky a dermatologicky testovaný a odporúčajú ho tisíce žien po celom svete.

  Zvodný hollywoodsky pohľad konečne k dispozícii aj pre Vás!

  Čo dosiahnete používaním Eyelash Star?

  Predĺžite si mihalnice až o 49%!

  Pokrok v dĺžke mihalníc je viditeľný už po prvom týždni použitia Eyelash Star séra. A po 4 týždňoch pravidelného používania priemerné dosiahnuté predĺženie mihalníc je o 49%. Kľúčom k účinnosti je v testovanej formule, ktorá vyživuje a hydratuje mihalnice, posilňuje ich a zrýchľuje ich rast.

  >>> Pošlite mi môj Eyelash Star ihneď!

  Zväčšíte si objem mihalníc až o 76%!

  Okrem toho, že má vplyv na dĺžku mihalníc, Eyelash Star ovplyvňuje hustotu alebo objem mihalníc. Účinné látky stimulujú mikrocirkuláciu a tým znižujú vypadávaie mihalníc. Týmto spôsobom sa počet Vašich mihalníc zvyšuje, a tým aj ich hustota a objem. A to až o 76%!

  >>> Pošlite mi môj Eyelash Star ihneď!

  Majte hustejšie, dlhšie a výraznejšie prirodzené mihalnice!

  Zvodný a rozkošný hollywoodsky pohľad už nie je nedosiahnuteľný. Eyelash Star sérum spôsobi, že Vaše prirodzené mihalnice budú dlhšie, hustejšie, tmavšie a výraznejšie, ako ste vždy chceli. Táto kozmetická inovácia počas niekoľkých týždňov výrazne zlepšuje vzhľad prirodzených mihalníc!

  >>> Pošlite mi môj Eyelash Star ihneď!

  Bez maskary a umelých mihalníc!

  Už nemusíte nanášať vrstvy a vrstvy maskary, alebo si ničiť mihalnice lepením umelých. Konečne existuje riešenie s ktorým Vaše prirodzené mihalnice budú dlhšie, hustejšie a výraznejšie, ako keby ste sa maľovali. Teraz aj Vy môžete mať prirodzene tmavé, dlhšie a hustejšie mihalnice vďaka Eyelash Star.

  >>> Pošlite mi môj Eyelash Star ihneď!

  Dosiahnite výsledky po iba 7 dňoch!

  Realizovaný výskum ukázal, že niektoré účastníčky zažili viditeľné výsledky už po prvých 7 dňoch používania Eyelash Star. Pravidelným nanášaním séra každý večer pred spaním, v prvom týždni sa zväčšujú objem a dĺžka mihalníc. Po 4 týždňoch Eyelash Star Vám podá rozkošný objem mihalníc, s predĺžením medzi 2,5 a 9 mm.

  >>> Pošlite mi môj Eyelash Star ihneď!

  Klinicky a dermatologicky schválené!

  Formula, ktorú Eyelash Star sérum obsahuje bola klinicky a dermatologicky testovaná a schválená! A preto neexistuje riziko podráždenia alebo nežiaducich účinkov. Zložky tejto formuly sú esenciálne aminokyseliny, rastlinné oleje, vitamíny, a hyalurónová kyselina. Všetky zložky boli preskúmané a dokázane bezpečné, a tiež aj efektívne.

  >>> Pošlite mi môj Eyelash Star ihneď!
  Toto všetko ukazuje, že na svete v súčasnej dobe neexistuje prirodzenejšie, účinnejšie a jednoduchšie riešenie na zväčšenie objemu a dĺžky mihalníc. Počet spokojných zákazníkov rastie každý deň a kozmetickí odborníci sú nadšení Eyelash Star. Pretože nielen, že vplýva na zväčšenie objemu a dĺžky mihalníc, ale tiež zabraňuje ich lámaniu a vypadávaniu.

  Aké je tajomstvo rozkošne hustých mihalníc hollywoodskych hviezd?

  Hollywoodske hviezdy vždy nakupovali najdrahšie maskary a aplikovali si umelé mihalnice, aby mali zvodný a rozkošný pohľad. Ale odkedy objavili novú formulu na predĺženie mihalníc, Eyelash Star sérum, táto formula sa stáva novým trendom v Hollywoode.

  Kozmetičky slávnych ho odporúčajú svojim klientom a osvedčujú, že je to najprirodzenejšie a najefektívnejšie riešenie na dosiahnutie bohatého objemu rias!

  Toto tajomstvo bolo dlho skrývané a rezervované len pre niektorých.
  Ale po sérii pozitívnych komentarov v TV programoch o kráse, tajomstvo bolo sprístupnené verejnosti.

  Fantastické hollywoodske tajomstvo je odhalené...

  Dlhé a rozkošné mihalnice už nie sú rezervované len pre pohľad hollywoodskych hviezd. Po objavení tejto klinicky dokázanej formuly, všetci môžu mať dlhšie, hustejšie a výraznejšie mihalnice. Bez použitia silnej vrstvy maskary alebo lepenia umelých mihalníc. Najznámejšie speváčky, herečky a modelky prisahajú, že vďaka tejto inovatívnej formuli si predĺžili a zväčšili objem prírodných mihalníc. Konečne táto formula je k dispozícii aj na Slovensku - vďaka Eyelash Star séru!

  Čo je Eyelash Star a komu je určený?

  Eyelash Star je určený pre ženy, ktoré chcú prirodzene hustejšie, dlhšie a tmavšie mihalnice - bez maskary. Aktívne zložky v sére vyživujú a hydratujú mihalnice, zlepšujúc mirkocirkuláciu. Ovplyvňuje rýchlejší a silnejší rast mihalníc, zníženie vypadávaniu a poškodeniu Vašich prirodzených mihalníc. Sérum bolo klinicky a dermatologicky testované a schválené, a nespôsobuje žiadne škodlivé účinky, alebo podráždenie očí.

  Eyelash Star je určený všetkým ktorí chcú:
  Eyelash Star je určený ženám, ktoré chcú prirodzene hustejšie, dlhšie a tmavšie mihalnice - bez maskary. Vzhľadom k tomu, že je klinicky a dermatologicky testované a schválené, sérum je vhodné pre všetkých, pretože nespôsobuje podráždenie očí alebo nežiaduce účinky.

  Hustejšie, dlhšie a tmavšie prírodné mihalnice – po iba 7 dňoch!

  Pri pravidelnom používaní, každý večer pred spaním počas 4 týždňov, dosiahnete dramatické výsledky. Sérum nanášajte na horné viečko po odstránení make-upu. Kým spíte, aktívne zložky budu absorbované do koreňa mihalníc, urýchľujúc ich rast a zabraňujúc vypadávaniu.

  Všetky zložky v sére boli klinicky testované a dermatologicky schválené, neexistuje riziko podráždenia alebo nežiaducich účinkov. Okrem toho, jeho formula je obohatená o vitamíny, ktoré chránia oblasť okolo očí a mihalnice vyzerajú zdravšie a lesklejšie.

  Mihalnice hustejšie, tmavšie a dlhšie medzi 3 až 9 mm – bez maskary.
  O 49% dlhšie a o 76% hustejšie mihalnice
  Klinicky a dermatologicky testované
  Výsledky
  po 7 dňoch

  Ako Eyelash Star vplýva na rast mihalníc?

  Mihalnice, rovnako ako všetky ostatné chĺpky, stále rastú a vypadávajú.
  V priebehu tohto procesu, mihalnice prechádzajú troma fázami:

  1. Anagen – fáza rastu. Táto fáza trvá od 30 do 45 dní, a mihalnice v tejto fáze rastú a obnovujú sa.

  2. Katagen – fáza ničenia. Fáza trvá 2-3 týždne a v tejto fáze mihalnice prestanú rásť, ale stále nevypadávajú.

  3. Telogen – fáza oddychu. Telogén fáza môže trvať dlhšie ako 100 dní. -> Tesne pred opätovným vstupom do anagen fázy mihalnice vypadávajú.

  V normálnych podmienkach je potrebné asi 30 až 45 dní na rast mihalníc, a po 100 dňoch začnú opäť vypadávať - pred začiatkom nového rastu. Kvôli predčasnému vypadávaniu, mihalnice nikdy nenarastú dostatočne dlhé a husté, pretože v rovnakom čase vo fáze rastu je len asi 40% horných a 15% dolných mihalníc. Osvedčená formula Eyelash Star pomôže, že Vaše mihalnice prirodzene rastú rýchlejšie a zabráni ich predčasnému vypadávaniu. Takto Vaše mihalnice budú rásť dlhšie, silnejšie a budú výraznejšie! A výsledky budú viditeľné a zrejmé po prvých 7 dňoch užívania séra.

  Ako sa Eyelash Star používa?

  Eyelash Star je ideálnym riešením pre prirodzene dlhé, husté a tmavé mihalnice. Sérum sa ľahko používa, poskytuje rýchle výsledky, je klinicky a dermatologicky testované a schválené. Nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, alebo podráždenie očí.

  Už nemusíte používať maskaru aby ste mali rozkošne výrazné mihalnice a zvodný pohľad!

  1.

  Máte svetlé, riedke a takmer neviditeľné mihalnice? Musíte používať maskaru kedykoľvek idete von, a vo zvláštnych prípadoch si oči zdôrazniť umelými mihalnicami? Už nemusíte!

  2.

  Teraz je tu riešenie, s ktorým Vaše prirodzené mihalnice budú dlhšie, hustejšie a výraznejšie - Eyelash Star sérum. Pred spaním odstráňte make-up z tváre a naneste rovnaké množstvo séra na koreň mihalníc. Majte oči zatvorené 2 minúty, aby sa sérum úplne absorbovalo. Nechajte sérum pôsobiť celú noc.

  3.

  Vďaka dokázane účinnej kombinácii prírodných zložiek, sérum funguje tak, že predlžuje mihalnice, a zväčšuje ich objem. Počas 4 týždňov si všimnete výsledky - až 49% dlhšie mihalnice, s nárastom objemu až o 76%.

  Rada: Ak nosíte kontaktné šošovky, odtráňte ich pri použití Eyelash Star a vráťte ich 15 minút po aplikácii séra, aby ste ho nerozmazali.

  Odporúčané odborníkmi po celom svete

  „Ideálne riešenie pre prirodzené a efektívne predĺženie mihalníc“

  Amy Smith, dermatólog, Los Angeles

  „Ako každá žena, aj ja rada vidím krásne a dlhé mihalnice, ale oči sú jedným z najcitlivejších orgánov v ľudskom tele, a preto musime byť veľmi opatrní, keď ide o oči. V súčasnej dobe existuje mnoho prípravkov, ktoré zaručujú predĺženie prirodzených mihalníc, ale koľké sú bezpečné? Na druhej strane, Eyelash Star je dokázane bezpečný produkt, ktorý stimuluje rast mihalníc a dáva im objem. Neexistuje riziko podráždenia očí, alergickej reakcie alebo iných nepriaznivých účinkov. Vzhľadom k tomu, že bol testovaný, schválený a potvrdený odborníkmi, odporúčam Eyelash Star všetkým ženám, ktoré sa usilujú najsť riešenie pre predĺženie prirodzených mihalníc.“

  Tajomstvo očarujúceho pohľadu Nicole Scherzingerovej!

  Umelé mihalnice boli mnoho rokov v Hollywoode časť povinného denného make-upu. Avšak, aj keď je dobré lepidlo, ktoré sa používa pre umelé mihalnice, každodenné použitie ničí prirodzené mihalnice. Preto hollywoodske hviezdy hľadali bezpečnejšie riešenie, ktoré im dá rozkošný pohľad bez poškodenia prirodzených mihalníc!

  Riešenie našli v inovatívnej formule schválenej dermatológmi! Tak sa táto formula stala novým trendom v Hollywoode. Početné speváčky, herečky, moderátorky a modelky si predĺžili prirodzené mihalnice a dali im objem.

  Tak si aj Nicole Scherzingerová predĺžila mihalnice! Ako médiá teraz opisujú, jej dlhé mihalnice ", keď žmurká očami, tak majú chladivý účinok, ako ventilátor.“.

  Zvodný hollywoodsky vzhľad a rozkošne husté prirodzené mihalnice od teraz - vďaka Eyelash Star séru

  Čo môžete očakávať od Eyelash Star séra:

  Inovatívna receptúra vedecky dokázane predlžuje a zlepšuje objem prirodzených mihalníc!

  Eyelash Star je špeciálne sérum, ktoré poskytuje rozkošný objem a predlžuje Vaše mihalnice. Formula, ktorá sa nachádza v sére je výsledkom klinického a vedeckého výskumu, a bola schválená dermatológmi.

  Kombinácia 10 esenciálnych aminokyselín (bioenzim EPM), vitamínu B a rastlinného oleja podporuje rýchlejší rast mihalníc a zabraňuje ich predčasnému vypadávaniu. Pokrok v raste a zväčšenie objemu je možne vidieť v priebehu prvého týždňa používania séra.

  Účastníčky výskumu preukázali: Až 49% dlhšie mihalnice! Bez iritácie a nežiaducich účinkov!

  Až do teraz, očarujúci hollywoodsky pohľad bol predovšetkým dosiahnutý použitím maskary alebo umelých mihalníc. Ale neexistovalo efektívne riešenie, ktoré by podalo rozkošný objem a dĺžku prirodzeným mihalniciam. Avšak, tieto metódy viac poškodzovali mihalnice a podporovali ich pomalší rast a rýchlejšie vypadávanie. Odkedy našli revolučnú, prírodnú formulu na predĺženie mihalníc, už nemusíte poškodzovať svoje mihalnice. Inovatívna receptúra obsiahnutá v sére zaručuje viditeľné výsledky po prvých 7 dňoch používania! A nespôsobuje žiadne podráždenie očí, alergické reakcie alebo iné nepriaznivé účinky. Eyelash Star prešiel rad štúdií a všetci mu dali rovnaké pozitívne výsledky!

  Výskum realizovaný ženami, ktoré používali Eyelash Star 4 týždne každý večer pred spaním priniesli úžasné výsledky:

  • Dlhšie prirodzené mihalnice až o 49%!
  • Väčší objem mihalníc až o 76%!
  • Rozkošne dlhé mihalnice bez maskary!

  Reakcie používateľov Eyelash Star sú fantastické.

  Je nemožné zverejniť všetky tieto dojmy, ale jedno majú spoločné: nadšenie výsledkami!

  PRED
  PO

  „Celkom spokojná s výsledkami“

  „Po 15 dňoch používania musím povedať, že som s výsledkom veľmi spokojná! Dokonca aj môj manžel hovorí, že sú moje mihalnice teraz oveľa krajšie, než keď mám umelé, pretože s tými vyzerám príliš umelo. A teraz hovorí, že som prirodzene krásna :) A najlepšie zo všetkého je to, že sa tak rýchlo nanáša, ako keď použivam bežnú očnú linku. Len musím počkať 15 minút aby si mohla znovu vkladať šošovky. Ale aspoň nemá žiadne škodlivé účinky na oči.“ *

  Tamara, 39, operatórka, Trenčín

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  PRED
  PO

  „Mihalnice už nie sú neviditeľné“

  „Skúsila som takmer všetko… Prípravky, umelé mihalnice, sfarbenie mihalníc, ale všetko dalo krátkodobé výsledky. A moje prírodné mihalnice boli stále svetlé a neviditeľné bez maskary. A bolo naozaj nudné použivať maskaru niekoľkokrát denne. Keď moja sestra rozprávala o sére neočakávala som veľa, ale skúsila som ho. Od tej doby zakaždým, keď sa pozriem do zrkadla, som hrdá na svoje nové tmavšie, výraznejšie, hustejšie a dlhšie mihalnice.“ *

  Stela, 31, asistentka, Považská Bystrica

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  PRED
  PO

  „Bez umelých mihalníc“

  „Tento výrobok je naozaj úžasný. Iba po 10 dňoch používania sa ma žiaci spýtali, či mám umelé mihalnice. Sú naozaj dlhé a vyzerajú ako umelé, ale na druhej strane veľmi prirodzené. Neviem, ako vysvetliť účinok, ktorý som dosiahla, ale určite už nemám malé, krátke a svetlé mihalnice, aké som vždy mala. A som naozaj šťastná s mojimi mihalnicami.“ *

  Daniela, 51, učiteľka, Žiar nad Hronom

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  PRED
  PO

  „Cítim sa krajšie a lepšie“

  „Vždy som žiarlila na mihalnice dievčat v časopisoch. Moje mihalnice boli také pevné, že ani maskara alebo natáčky na mihalnice mi nemohli pomôcť. Hoci neboli príliš krátké, boli trochu rovné, takže nebol viditeľný rozdiel pri použití maskary. Teraz, keď používam Eyelash Star, moje mihalnice sú oveľa dlhšie, a čo je ešte lepšie, sú zvlnené. Vôbec nie sú rovné! Teraz konečne mám mihalnice ako z časopisu! Ďakujem Eyelash Star zo srdca :) “ *

  Iveta, 24, modelka, Košice

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Je to skvelé“

  „Keď som si objednala Eyelash Star, moja kamarátka si objednala iné sérum na predĺženie mihalníc. Po 10 dňoch, na mojich michalniciach bol viditeľný rozdiel, a na jej nie. Teraz aj ona používa Eyelash Star, pretože je naozaj skvelé.“ *

  Marta, 17, študentka, Poprad

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Hustejšie a tmavšie mihalnice“

  „Myslela som si, že je úplne nepravdivé to všetko, čo píšu. Ale zvedavosť ma premohla a preto som skúsila, a priznám sa, že som sa nepomýlila. Pretože moje mihalnice sú oveľa hustejšie a tmavšie.“ *

  Andrea, 35, novinárka, Martin

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Už nemám žlté mihalnice“

  „Vždy som mala problém s tým, ako z mojich malých, neviditeľných mihalníc urobiť pekné a dlhé. Samozrejme, to sa mi nikdy nepodarilo, a skúsila som všetko. Potom som našla sérum a bola som naozaj prekvapená, pretože už nemám neviditeľné mihalnice :)“ *

  Jana, 21, študentka, Liptovský Mikuláš

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Veľké šetrenie!“

  „Vynikajúci výrobok. Moje mihalnice sú dlhšie a hustejšie a už nepoužívam veľa maskary ako predtým. A to je veľké plus, pretože som veľa ušetrila s tým, už si nekupujem drahé maskary :)“ *

  Mária, 43, lekárka, Detva

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Perfektné mihalnice“

  „Zbožňujem Eyelash Star! Moje mihalnice sú jednoducho perfektné.“ *

  Petra, 37, ekonómka, Senec

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Všetkým chvála“

  „Veľmi sa mi páči produkt. A páči sa mi aj to, že si to môžem objednať on-line a páči sa mi jeho vplyv na mihalnice a páči sa mi aj cena! No všetko :)“ *

  Lenka, 18, žiačka, Galanta

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Rýchle výsledky“

  „Nudilo ma každé ráno pred prácou tráviť čas a nanášať maskaru. Potom mi kolegyňa povedala, že ona používa sérum a že vôbec nepoužíva maskaru. Myslela som si, že je to trochu divné, ale rozhodla som sa to skúsiť. A tak iba po 10 dňoch vidím, že som sa nemýlila.“ *

  Zuzana, 52, pokladnička, Stropkov

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Teraz je všetko ok“

  „Trochu som sa bála používať sérum, pretože používam šošovky, ale teraz je to všetko naozaj skvelé. Necítila som žiadne nepríjemné pocity, dúfam že to tak aj zostane.“ *

  Helena, 31, obchodníčka, Vranov nad Topľou

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  „Perfektný pohľad“

  „Z mojho pohľadu každý spadne na zádok! Naozaj môj pohľad vyzerá očarujúco, a prírodne, pretože nemám make-up. Cool :)“ *

  Dáša, 26, sekretárka, Holíč

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Upozornenie: Zásoby sú obmedzené z dôvodu veľkého dopytu! Ak si objednáte dnes, garantujeme dodanie produktu nasledujúci pracovný deň. Účinky a výsledky, ktoré sú zobrazené na stránke nezaručujú úspešné použitie produktu. Drvivá väčšina zákazníkov je s produktom spokojná, ale existujú zákazníci, ktorí nedosiahnu zobrazené výsledky. Pre takých je k dispozícii naša záruka a vrátenie peňazí z nákupu. Na stránke sú zobrazené vyhlásenia spokojných zákazníkov. Sú to vyhlásenia zákazníkov, ktorí sú spokojní s naším produktom a úspešne ho používajú a ktoré zákazníci poslali na našu adresu. Na žiadosť niektorých zákazníkov sú niektoré mená zmenené. Všetky originály sú uložené v sídle spoločnosti.

  Prečo je Eyelash Star najlepšie riešenie?

  Umelé mihalnice

  Maskara

  Predlžovanie mihalníc
  Eyelash Star

  Cena
  Dlhšie mihalnice
  Hustejšie mihalnice
  Dlhodobé výsledky
  Rýchlosť ošetrenia
  Bez iritácie
  Celkové hodnotenie
  Zabudnite na maskary a umelé mihalnice!

  Preverte, či je Eyelash Star pre Vás:

  Používate maskaru?

  Niektoré komentáre našich zákazníkov:

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

  584 comments Add a comment
  • Soňa Adamová · Top Commenter
   Myslíte si, aby prirodzené mihalnice boli hustejšie?? Pre mňa je topodozrivé, ale nebudem hovoriť nič, pretože som neskúsila...
   Reply · 17 · Like · prije 4 sata
   • Jana Bezáková
    No, nikdy by som ani neskúsila niečo také! Príroda je príroda, nemôžeš proti nej.
    Reply · 1 · Like · prije 4 sata
   • Anna Baranková
    No ja nesúhlasim ... na mojom profile si pozri fotky , zverejnila som ich práve kvôli skeptickým ľuďom, ako si ty.
    Reply · 3 · Like · prije 4 sata
   • Soňa Adamová
    su to naozaj tvoje mihalnice???
    Reply · 4 · Like · prije 4 sata
  • Viktória Fedorová
   tento sérum je skvelé, skúsila som ho a som spokojná.
   Reply · 2 · Like · prije sat vremena
  • Sabína Michalková
   kolko stoji serum?
   Reply · 7 · Like · prije sat vremena
  • Branislava Kráľová
   Všetkým chvála! To je skvelé ...
   Reply · 3 · Like · prije sat vremena
  • Nataša Luptáková
   Mihalnice, maskary ... ale všetci sme prirodzenekrásni Myslím si, že je oveľa dôležitejšia duša, než ako vyzerajú mihalnice
   Reply · 1 · Like · prije sat vremena
  • Ena Lipová
   Ja si myslím, že nič nepomôže mojim mihalnicám, ktore nemožno ani vidieť!
   Reply · 4 · Like · prije sat vremena
  • Helena Mišíková
   Začala som používať pred dvoma dňami a som netrpezlivá. Dôležité je, že nemá brnenia a oči sa nečervenajú, toho som sa bála najviac.
   Reply · 1 · Like · prije sat vremena
  • Lenka Farkašovská
   A ja som bola uistená tým čo je napísané, že je klinicky a dermat.testované, preto som sa rozhodla použiť a je naozaj v poriadku
   Reply · 5 · Like · prije sat vremena
  • Ivana Bobulová
   Skvelé...
   Reply · 2 · Like · prije sat vremena
  View 572 more
  Facebook plugin

  Viac ako 1.356 spokojných zákazníkov na Slovensku len za posledný rok!

  Eyelash Star v médiách :

  FAQ - Často kladené otázky
  Je Eyelash Star bezpečné na používanie?
  Áno, Eyelash Star sérum je bezpečné na použitie. Klinicky a dermatologicky testované a schválené, pretože nespôsobuje podráždenie, alergické reakcie alebo iné nepriaznivé účinky. V prípade, že ste alergický na niektorú zo zložiek prípravku Eyelash Star, nepoužívajte ho. Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Objednajte dnes a uvidíte, že je Eyelash Star najprirodzenejšie riešenie pre zväčšnie objemu a dĺžky mihalníc.
  Môžem používať Eyelash Star ak nosím kontaktné šošovky?
  Áno, Eyelash Star sérum možno používať aj keď nosíte kontaktné šošovky. Toto sérum prešlo aj oftalmologické testovanie a bolo potvrdzené, že je bezpečné pre uživateľov kontaktných šošoviek. Pred použitím séra, odstráňte šošovky a vráťte ich 15 minút po aplikácii séra na mihalnice, aby ste ho nerozmazali. Ak si objednáte dnes, zajtra môžete zvádzať bohato luxusnými mihalnicami.
  Môžem sa maľovať po použití Eyelash Star?
  Áno, ihneď po použití Eyelash Star môžete bežne použiť svoj každodenný make-up. Ale ak si objednáte Eyelash Star dnes, zajtra nebudete potrebovať maskaru.
  Ako sa Eyelash Star používa?
  Eyelash Star sa používa ako očné linky, na okraj koreňa mihalnic a majte oči zatvorené 2 minúty. Predtým odstráňte make-up z tváre, očistite a osušte tvár. Na efektívnejšiu absorpciu séra a zlepšenie rastu mihalníc, pred aplikáciou séra si dajte teplý uterák na oči a držte ho niekoľko minút. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča aplikovanie séra pred spaním. Objednajte dnes aby ste videli výsledky po 7 dňoch!
  Koľko dlho vydrží jedno balenie Eyelash Star?
  Ak ho používate v súlade so získanými pokynmi, jedno balenie Eyelash Star môže vydržať asi 2-3 mesiace. Používajte sérum každý večer pred spaním, aby sa zložky úplne absorbovali a pôsobili celú noc. Objednajte si teraz a získajte očarujúci objem mihalníc aj dnes!
  Kedy možno vidieť prvé výsledky použitia Eyelash Star?
  Prvé výsledky použitia Eyelash Star budú viditeľné počas prvého týždňa používania. Pravidelným používaním počas prvých siedmich dňoch mihalnice budú výraznejšie a tmavšie. A ak si objednáte dnes, po 4 týždňoch môžete mať až o 49% dlhšie mihalnice a o 76% väčší objem mihalníc.
  Ktoré sú zložky Eyelash Star?
  Aktívne zložky Eyelash Star sú: Aqua, Isatis tinctoria seed extract, Nigella sativa seed extract, Biota orientalis leaf extract, Terminalia chebula extract, Polygonum multiflorum root extract, Corallina officinalis extract. Objednajte si teraz a predĺžte si svoje mihalnice vďaka osvedčeným prírodným zložkám!

  Objednajte a predĺžte si Vaše prirodzené mihalnice!

  Doprajte si rozkošné husté mihalnice len po 7 dňoch!

  Zabudnite na maskary a umelé mihalnice!

  Objednajte Eyelash Star a zväčšte objem mihalníc až o 76%!
  Špeciálna ponuka - 7̶9̶.̶9̶4 € - 39.97 € - Aktivujte KUPÓN!
  Ponuka končí:
  P.S. Nezabudnite, Eyelash Star sérum obsahuje inovatívnu formulu, ktorá je klinicky a dermatologicky testovaná a potvrdená. Prírodné látky sú bezpečné, a v rovnakom čase majú vplyv na rýchly rast mihalníc a zabraňuju vypadávaniu. Takto Vaše prirodzené mihalnice budú hustejšie, dlhšie a výraznejšie. A prvé výsledky si všimnete už po 7 dňoch!

  P.S.S. Eyelash Star je veľmi účinné, a preto máme veľa objednávok v tomto období. Tak si nenechajte ujsť túto príležitosť okamžite si objednať, pretože sa vyhnete čakaniu na naše ďalšie zásielky.
  Kam pošlemeo
  Váš Eyelash Star?
  Meno
  Priezvisko
  Adresa
  Číslo domu
  PSČ
  Mesto
  Telefón
  E-mail
  Produkt
  Komentar
  PS: Garantujeme doručenie nasledujúci pracovný deň
  Platba na dobierku
  Kópie, ktoré možno získať za zvýhodnenú cenu:
  11
  Posledný predaj
  bol vykonaný:
  21/04/2014
  100% bezpečný nákup
  44 - dňová záruka
  Ak ste s nákupom nespokojný v rámci zaruky 44 dní,
  vrátime Vám peniaze.
  Doručenie
  Výrobok vám doručíme najrýchlejšou a najspoľahlivejšou kuriérskou službou!
  100% bezpečný nákup
  Výrobok zaplatíte pri preberaní, čím vás ochránime pred možným zneužitím. Vaše osobné údaje budú úplne bezpečné!
 • *Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.
  DO in d.o.o. Dimičeva ulica 16, 1000 Ljubljana, Slovenia, e-mail: ancika.reznik@doinonline.eu. Produkt: Eyelash Star